Váš prohlížeč není podporovaný - stránky se nemusí zobrazit správně. Použijte podporovaný prohlížeč.
 

fotosokol 

Naši nejmenší cvičili na Všesokolském sletu - foto paní Vokalová

169 fotek 5.7.2012 - zobrazení
Předškoláci v Praze

Skupina 16 předškolních dětí se zúčastnila XV. Všesokolského sletu v Praze ve dnech 5. a 6.7.2012. Zúčastněnými byly tyto děti: Veronika Barnátová, Jan Bernard, Leoš Brůna, Lucie Carvanová, Šárka Husová, Jakub Kobera, Anežka Kroupová, Šimon Macháček, Vojtěch Mrázek, Adéla Nelibová, Nikola Rožníčková, Ondřej Šíma, Tereza Škopková, Jan Štěpina, Jan Švach, Natálie Zvoníková, cvičitelkou Jarmila Křápová, doprovod nám dělala Lada Vokalová.
Sletovou skladbu „Člověče, nezlob se“ jsme začali nacvičovat již v listopadu 2011 a její nácvik s barevnými domečky a čepičkami jsme zvládali velmi dobře. Děti nacvičovaly s patřičným elánem a zájmem, jejich radost umocňovala skladba s veselými písničkami, při nichž si mohly i samy zazpívat.
Před odjezdem do Prahy jsme měli možnost secvičit skladbu s ostatními celky v Pečkách a následně v Poděbradech. A 5.7. jsme vyjeli do Prahy. Tam nás čekaly ještě dvě zkoušky a generálka na stadionu Synot Tip Aréna v Edenu a 6.7. odpoledne jsme vystoupili na témže stadionu ve II. programu hromadných vystoupení XV. Všesokolského sletu. Vystoupení děti zvládly s velkou ctí, bez sebemenšího zaváhání a problému.
V Praze jsme byli ubytováni jeden den v Základní škole Hostýnská na Praze 10, kde jsme přespali na karimatkách a ve spacích pytlích. Na jídlo jsme docházeli do jiné, nedaleké základní školy, na zkoušky jsme jezdili do Edenu tramvají. Všude bylo rušno, vládl organizační chaos a vše umocňovalo ještě třicetistupňové vedro. Neúprosnou dopravu jsme zvládli oblečeni v reflexních vestách, s velkým horkem jsme si poradili na krásném hřišti Gutovka v Praze, kde si děti vyhrály s vodou a příjemně se tu ve čtvrtek odpoledne osvěžily. Děti po celé dva dny projevily úžasnou sociální zralost a přizpůsobivost. Děkuji jim za jejich výtečnost, jejich rodičům za vstřícnost a spolupráci, které bylo při nácviku třeba, a náš velký dík patří TJ Sokolu Zásmuky a její starostce Lence Borovičkové. Vše, co souviselo s organizací této akce, obstarala „naše Lenka“ a zajistila pro všechny cvičební úbory, náčiní, dopravu, stravování a pobyt z financí TJ Sokola Zásmuky. Pevně věřím, že jsme za to zásmuckou sokolskou jednotu v Praze dobře reprezentovali.

S díky Jarmila Křápová
reklama
Vytvořte z tohoto alba:

Komentáře

přidat komentář

Rajce.net je největší česká sociální síť
zaměřená na sdílení fotografií a videí.

Nabízí neomezený prostor zdarma, snadnou a rychlou výrobu fotoknih i jiných fotoproduktů.

Partneři

Visa Mastercard Maestro American Express Visa Electron